Need help now?
Monterey Natural & Gray Dining Table $399.00
Dine on a dime!
| Name | Monterey Natural & Gray Dining Table |
| Summary | Dine on a dime! |
| SKU | 10002481001 |
| Dimensions | 82"W x 39"D x 30"H |
| Color | |
| Height | 30" |
| Weight | 143.0 lbs |
| Width | 82" |
| Depth | 39" |
| Collection Name | Monterey Dining |
| Style | Traditional |
| Number of Seats | 8 |
Link















