Need help now?
Loudain Pink Round Table $59.99
Convenience with a pop of color
| Name | Loudain Pink Round Table |
| Summary | Convenience with a pop of color |
| SKU | 2140008002 |
| Dimensions | 18"W x 18"D x 24"H |
| Color | |
| Height | 24" |
| Weight | 11.0 lbs |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Primary Material | MDF |
| Style | Transitional |
| Superlatives | Shipping Included |
Link
