Need help now?
Ultimate Full Cooling Mattress & Pillow Protector Bundle $309.00
For a cooler, drier, cleaner sleep, you need the ultimate bundle
| Name | Ultimate Full Cooling Mattress & Pillow Protector Bundle |
| Summary | For a cooler, drier, cleaner sleep, you need the ultimate bundle |
| SKU | 20097484 |
| Dimensions | 54"W x 75"D x 15"H |
| Color | |
| Height | 15" |
| Weight | 2.0 lbs |
| Width | 54" |
| Depth | 75" |
| Warranty | 10 Years |
Link







