Need help now?
Sleeper Total Encasement Twin Mattress & Pillow Protector Bundle $70.00
Keep your bed clean and hygienic
| Name | Sleeper Total Encasement Twin Mattress & Pillow Protector Bundle |
| Summary | Keep your bed clean and hygienic |
| SKU | 20100031 |
| Dimensions | 73"W x 39"D x 18"H |
| Color | |
| Height | 18" |
| Weight | 2.0 lbs |
| Width | 73" |
| Depth | 39" |
| Warranty | 10 Years |
Link








