Need help now?
Dante 63'' Black 4 Shelf Bookcase $199.99
Show off your style and stash your favorites with modern flair!
| Name | Dante 63'' Black 4 Shelf Bookcase |
| Summary | Show off your style and stash your favorites with modern flair! |
| SKU | 2308004001 |
| Dimensions | 35.5"W x 15.5"D x 63"H |
| Color | |
| Height | 63" |
| Weight | 73.0 lbs |
| Width | 35.5" |
| Depth | 15.5" |
| Primary Material | MDF |
| Style | Contemporary |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='Tempered glass is stronger than your average piece of glass and also offers safety benefits. In the unlikely event of an accident, tempered glass will only break into small pieces compared to the average piece of glass that could shatter into numerous pieces.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Tempered Glass</span></li></ul> |
Link
