Need help now?
Patchwork Spirit 30'' x 24'' Canvas Wall Art $79.99
An abstract beauty
| Name | Patchwork Spirit 30'' x 24'' Canvas Wall Art |
| Summary | An abstract beauty |
| SKU | 2305001003 |
| Dimensions | 24"W x 1.3"D x 30"H |
| Color | Multicolored |
| Height | 30" |
| Weight | 2.0 lbs |
| Width | 24" |
| Depth | 1.3" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Traditional |
| Superlatives | Shipping Included |
Link













