Need help now?
Ranger Massaging Power Lift Recliner
Power lift recliner with Bob-O-Pedic Memory Foam Seating
| Name | Ranger Massaging Power Lift Recliner |
| Summary | Power lift recliner with Bob-O-Pedic Memory Foam Seating |
| SKU | CS288 |
| Dimensions | 36.5"W x 39"D x 43"H |
| Height | 43" |
| Weight | 130 lbs |
| Width | 36.5" |
| Depth | 39" |
| Style | Transitional |
| Number of Seats | 1 |
| Arm Style | Cushion Arm |
| Seat Height | 20" |
Link












