Need help now?
Modern Farmhouse Gray Right Arm Facing Sofa Sleeper Frame $950.00
Functional farmhouse furniture for your fam!
| Name | Modern Farmhouse Gray Right Arm Facing Sofa Sleeper Frame |
| Summary | Functional farmhouse furniture for your fam! |
| SKU | 10001022003 |
| Dimensions | 66.5"W x 38.6"D x 40.9"H |
| Color | |
| Height | 40.9" |
| Weight | 163.0 lbs |
| Width | 66.5" |
| Depth | 38.6" |
| Collection Name | Modern Farmhouse |
| Style | Transitional |
| Number of Seats | 2 through 4 |
| Arm Style | Track Arm |
| Seat Height | 19'' |
| Seat Depth | 21'' |
| Seat Construction | 1.8 Density Foam, Fiber-Wrapped No Sag Sinuous Springs |
Link
























