Need help now?
Modern Farmhouse Beige Wedge $200.00
Functional farmhouse furniture for your fam!
| Name | Modern Farmhouse Beige Wedge |
| Summary | Functional farmhouse furniture for your fam! |
| SKU | 20082985008 |
| Dimensions | 68.5"W x 41.7"D x 40.9"H |
| Color | |
| Height | 40.9" |
| Weight | 88.0 lbs |
| Width | 68.5" |
| Depth | 41.7" |
| Collection Name | Modern Farmhouse |
| Style | Transitional |
| Pillow(s) Included | 3 |
| Number of Seats | 1 |
| Seat Height | 19'' |
| Seat Depth | 21'' |
| Seat Construction | 1.8 Density Foam, Fiber-Wrapped No Sag Sinuous Springs |
Link
























