Need help now?
Burke Brown Slat Back Swivel Adjustable Height Stool (Set of 3) $199.99
Comfort meets style
| Name | Burke Brown Slat Back Swivel Adjustable Height Stool (Set of 3) |
| Summary | Comfort meets style |
| SKU | 2292002001 |
| Dimensions | 14.8"W x 14.8"D x 37"H |
| Color | |
| Height | 37" |
| Weight | 36.0 lbs |
| Width | 14.8" |
| Depth | 14.8" |
| Primary Material | Metal |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Adjustable Height</span></li></ul> |
| Number of Seats | 3 |
Link














