Need help now?
Fusion 94'' Black & Gray 3 Piece Entertainment Center $999.00
Media storage made stylish
| Name | Fusion 94'' Black & Gray 3 Piece Entertainment Center |
| Summary | Media storage made stylish |
| SKU | 20072600 |
| Dimensions | 94"W x 17"D x 67"H |
| Color | |
| Height | 67" |
| Weight | 0.0 lbs |
| Width | 94" |
| Depth | 17" |
| Collection Name | Fusion Entertainment & Occasional |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Adjustable Shelves</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Cord Management Opening</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Dovetail Joints</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Drawer Glides</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='Tempered glass is stronger than your average piece of glass and also offers safety benefits. In the unlikely event of an accident, tempered glass will only break into small pieces compared to the average piece of glass that could shatter into numerous pieces.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Tempered Glass</span></li></ul> |
Link
