Need help now?
Melrose Natural 2 Drawer Cabinet $699.00
Where gatherings steal the show
| Name | Melrose Natural 2 Drawer Cabinet |
| Summary | Where gatherings steal the show |
| SKU | 10002411001 |
| Dimensions | 40"W x 18"D x 54"H |
| Color | |
| Height | 54" |
| Weight | 165.0 lbs |
| Width | 40" |
| Depth | 18" |
| Collection Name | Melrose Dining |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Adjustable Shelves</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Drawer Glides</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Felt Lined Drawers</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Wine Storage</span></li></ul> |
Link
























