Need help now?
Melrose Natural & Beige 2 Drawer Server $699.00
Where gatherings steal the show
| Name | Melrose Natural & Beige 2 Drawer Server |
| Summary | Where gatherings steal the show |
| SKU | 10002411003 |
| Dimensions | 56"W x 18"D x 36"H |
| Color | |
| Height | 36" |
| Weight | 214.0 lbs |
| Width | 56" |
| Depth | 18" |
| Collection Name | Melrose Dining |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Adjustable Shelves</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Drawer Glides</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Felt Lined Drawers</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span data-wenk='Real stone features distinctive patterns and colors that vary from piece to piece. If it’s cold, it’s real stone. If it’s room temperature, it’s synthetic.' data-wenk-pos='bottom' data-wenk-length='large' class='product-features_list_value_aslink wenk-align--center'>Real Stone</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Wine Storage</span></li></ul> |
Link























