Need help now?
Radius Navy 6 Door Cabinet $799.00
Keep clutter hidden and style shining with my Radius!
| Name | Radius Navy 6 Door Cabinet |
| Summary | Keep clutter hidden and style shining with my Radius! |
| SKU | 10002508003 |
| Dimensions | 15"W x 93"D x 31"H |
| Color | |
| Height | 31" |
| Weight | 139.0 lbs |
| Width | 15" |
| Depth | 93" |
| Style | Contemporary |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Adjustable Shelves</span></li></ul> |
Link












