Need help now?
Luxe Brown Round Dining Table $799.00
Luxe, luxurious luxury!
| Name | Luxe Brown Round Dining Table |
| Summary | Luxe, luxurious luxury! |
| SKU | 20100295 |
| Dimensions | 52"W x 52"D x 30"H |
| Color | |
| Height | 30" |
| Weight | 150.0 lbs |
| Width | 52" |
| Depth | 52" |
| Collection Name | Luxe Dining |
| Style | Contemporary |
| Number of Seats | 4 |
Link
























