Need help now?
Luxe 5 Piece Brown & White Upholstered Round Dining Set $1,299.00
Luxe, luxurious luxury!
| Name | Luxe 5 Piece Brown & White Upholstered Round Dining Set |
| Summary | Luxe, luxurious luxury! |
| SKU | 20098796 |
| Dimensions | 52"W x 52"D x 3"H |
| Color | |
| Height | 3" |
| Weight | 150.0 lbs |
| Width | 52" |
| Depth | 52" |
| Collection Name | Luxe Dining |
| Style | Contemporary |
| BOP Memory Foam | True |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='State-of-the-art temperature sensitive memory foam that conforms to the shape of your body for increased comfort, gentle support and pressure relief.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Bob-O-Pedic® Memory Foam</span></li></ul> |
| Number of Seats | 4 |
| Seat Height | 19'' |
| Seat Depth | 24'' |
Link























