Need help now?
Juno Chocolate Right Arm Facing Sleeper Sofa Frame $700.00
Settle in for comfort!
| Name | Juno Chocolate Right Arm Facing Sleeper Sofa Frame |
| Summary | Settle in for comfort! |
| SKU | 10001253009 |
| Dimensions | 76"W x 38"D x 39"H |
| Color | |
| Height | 39" |
| Weight | 213.0 lbs |
| Width | 76" |
| Depth | 38" |
| Collection Name | Juno |
| Style | Transitional |
Link























