Need help now?
Juno Denim Armless Loveseat $260.00
Settle in for comfort!
| Name | Juno Denim Armless Loveseat |
| Summary | Settle in for comfort! |
| SKU | 10001254003 |
| Dimensions | 66"W x 38"D x 39"H |
| Color | |
| Height | 39" |
| Weight | 114.0 lbs |
| Width | 66" |
| Depth | 38" |
| Collection Name | Juno |
| Style | Transitional |
Link
