Need help now?
Juno Chocolate Left Arm Facing Chaise $499.00
Settle in for comfort!
| Name | Juno Chocolate Left Arm Facing Chaise |
| Summary | Settle in for comfort! |
| SKU | 10001253004 |
| Dimensions | 38"W x 61"D x 39"H |
| Color | |
| Height | 39" |
| Weight | 125.0 lbs |
| Width | 38" |
| Depth | 61" |
| Collection Name | Juno |
| Style | Transitional |
Link
























