Need help now?
Luxe Brown & Beige Marble Half Oval Bar $699.00
Luxe, luxurious luxury!
| Name | Luxe Brown & Beige Marble Half Oval Bar |
| Summary | Luxe, luxurious luxury! |
| SKU | 10001503008 |
| Dimensions | 36"W x 20"D x 42"H |
| Color | |
| Height | 42" |
| Weight | 200.0 lbs |
| Width | 36" |
| Depth | 20" |
| Collection Name | Luxe Dining |
| Style | Contemporary |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Adjustable Shelves</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Felt Lined Drawers</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span data-wenk='Real stone features distinctive patterns and colors that vary from piece to piece. If it’s cold, it’s real stone. If it’s room temperature, it’s synthetic.' data-wenk-pos='bottom' data-wenk-length='large' class='product-features_list_value_aslink wenk-align--center'>Real Stone</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='Tempered glass is stronger than your average piece of glass and also offers safety benefits. In the unlikely event of an accident, tempered glass will only break into small pieces compared to the average piece of glass that could shatter into numerous pieces.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Tempered Glass</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Wine Storage</span></li></ul> |
Link

















