Need help now?
Botanical Bliss King Ivory 6 Piece Comforter Set $199.99
Wrap yourself in year-round cozy elegance with easy-care comfort!
| Name | Botanical Bliss King Ivory 6 Piece Comforter Set |
| Summary | Wrap yourself in year-round cozy elegance with easy-care comfort! |
| SKU | 2307001002 |
| Dimensions | 110"W x 96"D x 1.5"H |
| Color | Ivory |
| Height | 1.5" |
| Weight | 11.0 lbs |
| Width | 110" |
| Depth | 96" |
| Primary Material | Fabric - Cotton/Cotton Blend |
| Style | Contemporary |
| Superlatives | Shipping Included |
Link
