Need help now?
Rumor Blue 114'' Power Reclining 3 Piece Right Arm Facing Chaise Sectional with Armless Chair & Power Headrest $1,899.00
It's not a rumor...
| Name | Rumor Blue 114'' Power Reclining 3 Piece Right Arm Facing Chaise Sectional with Armless Chair & Power Headrest |
| Summary | It's not a rumor... |
| SKU | 20097223 |
| Dimensions | 114"W x 62"D x 40"H |
| Color | |
| Height | 40" |
| Weight | 0.0 lbs |
| Width | 114" |
| Depth | 62" |
| Collection Name | Rumor |
| Style | Contemporary |
Link



























