Need help now?
Ritz 2 Piece Left Arm Facing Sectional with Cuddler Chaise $699.00
2 Piece sectional with Bob-O-Pedic Gel Infused Memory Foam
| Name | Ritz 2 Piece Left Arm Facing Sectional with Cuddler Chaise |
| Summary | 2 Piece sectional with Bob-O-Pedic Gel Infused Memory Foam |
| SKU | 20048894 |
| Dimensions | 125"W x 67"D x 40"H |
| Height | 40" |
| Weight | 252.0 lbs |
| Width | 125" |
| Depth | 67" |
| Collection Name | Ritz |
| Primary Material | Breathable Fabric |
| Style | Transitional |
| Number of Seats | 2 through 4 |
| Arm Style | Shark Fin Arm |
Link












