Need help now?
Aurora Brown & Black Server $599.00
Like a sleeping beauty… until dinner.
| Name | Aurora Brown & Black Server |
| Summary | Like a sleeping beauty… until dinner. |
| SKU | 10002413007 |
| Dimensions | 56"W x 18"D x 36"H |
| Color | |
| Height | 36" |
| Weight | 143.0 lbs |
| Width | 56" |
| Depth | 18" |
| Collection Name | Aurora Dining |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Wine Storage</span></li></ul> |
Link












