Need help now?
Encore Brown 2 Drawer Server $699.00
How about a standing ovation?
| Name | Encore Brown 2 Drawer Server |
| Summary | How about a standing ovation? |
| SKU | 10002050005 |
| Dimensions | 54"W x 18"D x 36"H |
| Color | |
| Height | 36" |
| Weight | 185.0 lbs |
| Width | 54" |
| Depth | 18" |
| Collection Name | Encore Dining |
| Style | Contemporary |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Felt Lined Drawers</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='Tempered glass is stronger than your average piece of glass and also offers safety benefits. In the unlikely event of an accident, tempered glass will only break into small pieces compared to the average piece of glass that could shatter into numerous pieces.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Tempered Glass</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Wine Storage</span></li></ul> |
Link
























