Need help now?
Encore Brown Counter Height Kitchen Island $599.00
How about a standing ovation?
| Name | Encore Brown Counter Height Kitchen Island |
| Summary | How about a standing ovation? |
| SKU | 10002050007 |
| Dimensions | 60"W x 30"D x 36"H |
| Color | |
| Height | 36" |
| Weight | 62.0 lbs |
| Width | 60" |
| Depth | 30" |
| Collection Name | Encore Dining |
| Style | Contemporary |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Wine Storage</span></li></ul> |
| Number of Seats | 4 |
Link














