Need help now?
Summit 42" x 78" Light Wire Brush Counter Table $199.00
Your guests will be gossiping about this charming counter table
| Name | Summit 42" x 78" Light Wire Brush Counter Table |
| Summary | Your guests will be gossiping about this charming counter table |
| SKU | 20047815 |
| Dimensions | 42"W x 78"D x 36"H |
| Color | |
| Height | 36" |
| Weight | 141.0 lbs |
| Width | 42" |
| Depth | 78" |
| Collection Name | Summit |
| Primary Material | Wood |
| Style | Rustic |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Removable Leaf</span></li></ul> |
Link













