Need help now?
Elm Espresso & Marble Counter Height Storage Dining Table $899.00
Try not to lose your marbles over this table!
| Name | Elm Espresso & Marble Counter Height Storage Dining Table |
| Summary | Try not to lose your marbles over this table! |
| SKU | 20098212 |
| Dimensions | 78"W x 44"D x 1"H |
| Color | |
| Height | 1" |
| Weight | 1.0 lbs |
| Width | 78" |
| Depth | 44" |
| Collection Name | Elm Dining |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span data-wenk='Real stone features distinctive patterns and colors that vary from piece to piece. If it’s cold, it’s real stone. If it’s room temperature, it’s synthetic.' data-wenk-pos='bottom' data-wenk-length='large' class='product-features_list_value_aslink wenk-align--center'>Real Stone</span></li></ul> |
| Number of Seats | 8 |
Link






















