Need help now?
Coco II Cherry & Beige Solid Back Upholstered Dining Chair (Set of 2) $480.00
A seat set that really nails the whole contemporary chic thing!
| Name | Coco II Cherry & Beige Solid Back Upholstered Dining Chair (Set of 2) |
| Summary | A seat set that really nails the whole contemporary chic thing! |
| SKU | 20080288 |
| Dimensions | 25"W x 26.3"D x 40"H |
| Color | |
| Height | 40" |
| Weight | 0.0 lbs |
| Width | 25" |
| Depth | 26.3" |
| Collection Name | Coco |
| Style | Rustic |
| Number of Seats | 2 |
| Seat Height | 19" |
| Seat Depth | 26.3" |
Link


























