Need help now?
Belmont Queen Brown Upholstered Storage Panel Bed $999.00
Bring both storage and style to your bedroom!
| Name | Belmont Queen Brown Upholstered Storage Panel Bed |
| Summary | Bring both storage and style to your bedroom! |
| SKU | 20068816 |
| Dimensions | 100.8"W x 69.8"D x 56"H |
| Color | Brown |
| Height | 56" |
| Weight | 229.0 lbs |
| Width | 100.8" |
| Depth | 69.8" |
| Style | Transitional |
Link












