Need help now?
River King Taupe Upholstered Platform Bed $399.99
For tech lovers and dreamers
| Name | River King Taupe Upholstered Platform Bed |
| Summary | For tech lovers and dreamers |
| SKU | 2187010001 |
| Dimensions | 80.5"W x 84.3"D x 42.5"H |
| Color | Taupe |
| Height | 42.5" |
| Weight | 81.0 lbs |
| Width | 80.5" |
| Depth | 84.3" |
| Primary Material | Wood |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Tufted</span></li></ul> |
| Superlatives | Shipping Included |
Link















