Need help now?
Normandy 5' x 7' Multi Abstract Rug $199.00
Earthy elegance
| Name | Normandy 5' x 7' Multi Abstract Rug |
| Summary | Earthy elegance |
| SKU | 20082302001 |
| Dimensions | 63"W x 1"D x 84"H |
| Color | Multicolored |
| Height | 84" |
| Weight | 23.0 lbs |
| Width | 63" |
| Depth | 1" |
| Style | Transitional |
Link














