Need help now?
Swirls 9' x 12' Gray Abstract Rug $499.00
Lovely lines and angles
| Name | Swirls 9' x 12' Gray Abstract Rug |
| Summary | Lovely lines and angles |
| SKU | 20064457005 |
| Dimensions | 108"W x 144"D x 1.6"H |
| Color | Gray |
| Height | 1.6" |
| Weight | 48.0 lbs |
| Width | 108" |
| Depth | 144" |
| Style | Contemporary |
Link












