Need help now?
Sofia Black Pup-O-Pedic™ Medium Pet Bed $49.99
Softness plus support—for your pet!
| Name | Sofia Black Pup-O-Pedic™ Medium Pet Bed |
| Summary | Softness plus support—for your pet! |
| SKU | 20095259 |
| Dimensions | 28"W x 22"D x 7.5"H |
| Color | Black |
| Height | 7.5" |
| Weight | 5.0 lbs |
| Width | 28" |
| Depth | 22" |
| Style | Contemporary |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='State-of-the-art temperature sensitive memory foam that conforms to the shape of your body for increased comfort, gentle support and pressure relief.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Bob-O-Pedic® Memory Foam</span></li></ul> |
Link

