Need help now?
Diva Midnight King Bed $499.00
Hollywood glam and style, right in your bedroom!
| Name | Diva Midnight King Bed |
| Summary | Hollywood glam and style, right in your bedroom! |
| SKU | 20032739 |
| Dimensions | 80"W x 92"D x 64"H |
| Height | 64" |
| Weight | 190 lbs |
| Width | 80" |
| Depth | 92" |
| Primary Material | Wood |
| Style | Glam |
Link












