Need help now?
Essential Split California King Cooling Mattress & Pillow Protector Bundle $208.00
For a cooler, drier, cleaner sleep, try out my bundle
| Name | Essential Split California King Cooling Mattress & Pillow Protector Bundle |
| Summary | For a cooler, drier, cleaner sleep, try out my bundle |
| SKU | 20097551 |
| Dimensions | 36"W x 84"D x 15"H |
| Color | |
| Height | 15" |
| Weight | 2.0 lbs |
| Width | 36" |
| Depth | 84" |
| Warranty | 10 Years |
Link










