Need help now?
Sleeper Total Encasement Full Mattress & Pillow Protector Bundle $90.00
Keep your bed clean and hygienic
| Name | Sleeper Total Encasement Full Mattress & Pillow Protector Bundle |
| Summary | Keep your bed clean and hygienic |
| SKU | 20097522 |
| Dimensions | 54"W x 75"D x 18"H |
| Color | |
| Height | 18" |
| Weight | 2.0 lbs |
| Width | 54" |
| Depth | 75" |
| Warranty | 10 Years |
Link









