Need help now?
Austen 71'' Light Brown 6 Shelf Bookcase $199.99
Flexible, stylish storage that adapts to your space!
| Name | Austen 71'' Light Brown 6 Shelf Bookcase |
| Summary | Flexible, stylish storage that adapts to your space! |
| SKU | 2308005001 |
| Dimensions | 35"W x 11.8"D x 70.8"H |
| Color | |
| Height | 70.8" |
| Weight | 64.0 lbs |
| Width | 35" |
| Depth | 11.8" |
| Primary Material | MDF |
| Style | Transitional |
Link
