Need help now?
Harris Full/Queen Sage Geometric 3 Piece Comforter Set $119.99
Cozy up every night with style that fits your bed perfectly!
| Name | Harris Full/Queen Sage Geometric 3 Piece Comforter Set |
| Summary | Cozy up every night with style that fits your bed perfectly! |
| SKU | 2300001001 |
| Dimensions | 90"W x 92"D x 1.5"H |
| Color | Green |
| Height | 1.5" |
| Weight | 11.0 lbs |
| Width | 90" |
| Depth | 92" |
| Primary Material | Fabric - Cotton/Cotton Blend |
| Style | Transitional |
| Superlatives | Shipping Included |
Link

