Need help now?
James Queen Blush 3 Piece Comforter Set $229.99
Ready for slumber
| Name | James Queen Blush 3 Piece Comforter Set |
| Summary | Ready for slumber |
| SKU | 2272001005 |
| Dimensions | 92"W x 96"D x 1.5"H |
| Color | Blush |
| Height | 1.5" |
| Weight | 10.0 lbs |
| Width | 92" |
| Depth | 96" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Transitional |
| Superlatives | Shipping Included |
Link

