Need help now?
Zoey Twin Blue Solid Velvet 2 Piece Comforter Set $99.99
Go glam or go to bed!
| Name | Zoey Twin Blue Solid Velvet 2 Piece Comforter Set |
| Summary | Go glam or go to bed! |
| SKU | 2234001016 |
| Dimensions | 86"W x 68"D x 2"H |
| Color | Blue |
| Height | 2" |
| Weight | 6.0 lbs |
| Width | 86" |
| Depth | 68" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Glam |
| Superlatives | Shipping Included |
Link

