Need help now?
Artemis King Gray Floral 7 Piece Comforter Set $179.99
Cotton comfort in full bloom
| Name | Artemis King Gray Floral 7 Piece Comforter Set |
| Summary | Cotton comfort in full bloom |
| SKU | 2114030001 |
| Dimensions | 110"W x 96"D x 2.5"H |
| Color | Gray |
| Height | 2.5" |
| Weight | 9.0 lbs |
| Width | 110" |
| Depth | 96" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Contemporary |
Link

