Need help now?
Artemis King Multi Floral 7 Piece Comforter Set $179.99
This set is beautiful!
| Name | Artemis King Multi Floral 7 Piece Comforter Set |
| Summary | This set is beautiful! |
| SKU | 2026104002 |
| Dimensions | 102"W x 90"D x 2.5"H |
| Color | Multicolored |
| Height | 2.5" |
| Weight | 9.0 lbs |
| Width | 102" |
| Depth | 90" |
| Primary Material | Fabric - Cotton/Cotton Blend |
| Style | Contemporary |
Link

