Need help now?
Camden Black 4 Door Cabinet $499.00
Stylish storage with adjustable shelves and faux marble flair!
| Name | Camden Black 4 Door Cabinet |
| Summary | Stylish storage with adjustable shelves and faux marble flair! |
| SKU | 10002314002 |
| Dimensions | 62"W x 14"D x 32"H |
| Color | |
| Height | 32" |
| Weight | 1.0 lbs |
| Width | 62" |
| Depth | 14" |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Adjustable Shelves</span></li></ul> |
Link













