Need help now?
Jeff Sage Pouf $99.99
A stylish seat for your home
| Name | Jeff Sage Pouf |
| Summary | A stylish seat for your home |
| SKU | 2303002001 |
| Dimensions | 18"W x 18"D x 14"H |
| Color | |
| Height | 14" |
| Weight | 5.0 lbs |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Primary Material | Fabric - Cotton/Cotton Blend |
| Style | Farmhouse |
Link




