Need help now?
Dani Aqua Pouf $99.99
A trendy touch of elegance
| Name | Dani Aqua Pouf |
| Summary | A trendy touch of elegance |
| SKU | 2303001001 |
| Dimensions | 18"W x 18"D x 14"H |
| Color | |
| Height | 14" |
| Weight | 5.0 lbs |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Primary Material | Fabric - Polyester |
| Style | Mid-Century Modern |
Link



