Need help now?
Ziva 70'' Brown Storage TV Stand $299.99
Fluted, fabulous, functional!
| Name | Ziva 70'' Brown Storage TV Stand |
| Summary | Fluted, fabulous, functional! |
| SKU | 2292003004 |
| Dimensions | 69.6"W x 15.8"D x 16"H |
| Color | |
| Height | 16" |
| Weight | 65.0 lbs |
| Width | 69.6" |
| Depth | 15.8" |
| Primary Material | MDF |
| Style | Contemporary |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Adjustable Shelves</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Cord Management Opening</span></li></ul> |
Link















