Need help now?
Nora White Oak & Black Faux Leather Storage Bench $149.99
Sit, stash, and style your space with smart storage!
| Name | Nora White Oak & Black Faux Leather Storage Bench |
| Summary | Sit, stash, and style your space with smart storage! |
| SKU | 2308001001 |
| Dimensions | 31.5"W x 11.5"D x 17.8"H |
| Color | |
| Height | 17.8" |
| Weight | 38.0 lbs |
| Width | 31.5" |
| Depth | 11.5" |
| Primary Material | Faux Leather |
| Style | Transitional |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Adjustable Shelves</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Drawer Glides</span></li></ul> |
| Number of Seats | 2 |
| Seat Depth | 11.50" |
Link








