Need help now?
Sinclair Brown Solid Wood Round End Table $149.99
Add mid-century charm with a stylish spot for your favorites!
| Name | Sinclair Brown Solid Wood Round End Table |
| Summary | Add mid-century charm with a stylish spot for your favorites! |
| SKU | 2308007001 |
| Dimensions | 14"W x 14"D x 18"H |
| Color | |
| Height | 18" |
| Weight | 12.0 lbs |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Primary Material | Wood - Mango |
| Style | Mid-Century Modern |
| Features | <ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span role='tooltip' tabindex='0' tooltip='Each wood product is unique with its grain pattern and color varying from the next! Wire brushing, burnished edges and other artful distressing techniques create a vintage look.' class='product-features_list_value_aslinkdotted_line'>Real Wood</span></li></ul><ul class='product-features_list'><li class='product-features_list_value'><span class='product-features_list_value_info'>Solid Wood</span></li></ul> |
Link













