Need help now?
Teak Wood & Metal Accent Table $169.99
Earthy Feel, Cherry Finish, Natural Organic Shape!
| Name | Teak Wood & Metal Accent Table |
| Summary | Earthy Feel, Cherry Finish, Natural Organic Shape! |
| SKU | 20038099 |
| Dimensions | 19"W x 29"D x 32"H |
| Height | 32" |
| Weight | 33 lbs |
| Width | 19" |
| Depth | 29" |
| Primary Material | Wood |
| Style | Rustic |
Link






